Kuźnia Ostrowiec Sp. z o.o. kontynuuje bogate tradycje kuziennicze ostrowieckiej Huty sięgające początków XIX stulecia. Bazę produkcyjną Spółki stanowią obiekty i wyposażenie dawnego wydziału Kuźni i Resorowni Zakładu Hutniczo-Przetwórczego Huty Ostrowiec.

Dysponujemy m.in. halą produkcyjną o powierzchni
3000 m², kompletnym wyposażeniem do produkcji resorów piórowych - specjalistycznymi prasami do kształtowania piór resorowych, piecami grzewczymi i innymi maszynami do obróbki cieplnej a także gniazdami pras ciernych i mimośrodowych do produkcji odkuwek matrycowych.

Załoga zatrudniona w naszej Spółce to najlepsi fachowcy wyłonieni w procesie restrukturyzacji Huty. Dzięki ich doświadczeniu i umiejętnościom oraz stale udoskonalanym procesom wytwórczym jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wyroby o niezmiennej wysokiej jakości.

Stosowany w Spółce elastyczny system organizacji pracy i produkcji pozwala szybko dostosować bieżący poziom wykorzystania posiadanych zdolności produkcyjnych do potrzeb naszych klientów a ceny naszych wyrobów kształtować na satysfakcjonującym obie strony, konkurencyjnym poziomie.

Aktualnie podstawowym przedmiotem działalności gospodarczej Spółki jest produkcja i handel w zakresie wyrobów stalowych, w tym głównie szerokiej gamy klasycznych resorów samochodowych oraz wyrobów kutych, m.in. w postaci mielników (kul i cylpepsów) dla przemysłu miedziowego, energetycznego i cementowego.

Uzyskane przez nas rekomendacje:

 

Witamy na nowej stronie Kuźnia Ostrowiec Sp. z o.o.
 
 
Strona główna   O firmie   Galeria   Resory   Odkuwki   Oferta   Kontakt   Aktualności  Download 

Copyright © 2012 Kuźnia Ostrowiec Sp. z o.o.
DeutschEnglish Polski